Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

ДОМАЌИНСТВО

Power 2200W Steam boost (g/min) 90 Anti calc Да Soleplate Technology Керамичка Модел IR200R Боја Црвена - бела Continuous steam output (g/min) До 20 g/min Water tank capac..
1.090 ден.
Повеќе

Power 300 W Speed levels 5 Turbo function Yes Color Black-inox Model MX301BX Bowl capacity (l) No Weight (kg) 1 Dimensions (mm) (W x H x D) 170 x 90 x 195 ..
1.190 ден.
Повеќе

Power 700W-850W Number of slices 2-Slice Removable crumb tray Yes Model TS200BX Color Black - Inox Defrost Yes Reheat Yes Centeres bread automatically Yes Accessories ..
1.190 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GTV RADIUS IIКарактеристики● Боја: хром● Должина на кабел со приклучок/приклучок [m]: 0,3● Енергетска класа: А++, А● Класа на заштита од електричен удар: II● Агол на освет..
1.290 ден.
Повеќе

Power 1850W-2200W Color Black - Inox Capacity 1,5L STRIX Control Yes Model KT301BX Body material Inox - Plastic Visible water level inside Cord storage compartment Yes ..
1.290 ден.
Повеќе

Power 500 W Speed levels 5 Turbo function Yes Color White-inox Model MX500WX Weight (kg) 1,1 Dimensions (mm) (W x H x D) 90 x 160 x 200 ..
1.290 ден.
Повеќе

Power 1000 W Color Black-inox Plate size 230x168 mm Working temperature (℃) Low - 140° , High - 220° Model WM200BX Weight (kg) 1,57 Dimensions (mm) (W x H x D) 245 x 240 x 95..
1.590 ден.
Повеќе

sans-serif; vertical-align: baseline; flex-grow: 1; display: table; width: 1160px; color: rgb(12, 12, 13);"> Spray button Yes Cable length (cm) 190 Accessories Container for adding water ..
1.590 ден.
Повеќе
-21%

Опис на производотУред во интересен, минималистички стил е универзално решение за осветлување. Прилагодливите глави во облик на цевка се погодни за извори на светлина со навој GU10. Добро е да изберет..
2.290 ден. 2.890 ден.
Повеќе
-32%

Димензии: 60x90cmВисина: 75cmБоја: БелаКонструкцијата е изработена од високо издржливи профили.Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union ..
2.499 ден. 3.690 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкција..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкција..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкцијаШифра MK20-05-01Специфични референциСостојба Н..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-21%

Димензии: 60x120cmВисина: 75cmБоја: Светло кафеаваКонструкцијата е изработена од високо издржливи профили.Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse,..
3.490 ден. 4.390 ден.
Повеќе

KALIN BIG PRESS е одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба Карактеристики на производот ► Голема потисна моќ и искористе..
3.690 ден.
Повеќе
-30%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Се доставува склопен и спремен за користење. Има опција да се фиксира и на ѕид.Спецификации:Две телескопски фиокиПолици за складирањеВисина: 55cmШирина: 19cmДлабо..
3.999 ден. 5.690 ден.
Повеќе

Suction power 400 m3/h Width (cm) 60 Color Inox Number of motors 1 Lighting 1 x 1,5 W Noise level (dB) 62 ..
4.190 ден.
Повеќе

Power 800 W Working radius 8 m Noise level (dB) 76 Model BG200R Bag capacity (l) 2 Filter Washable HEPA Color Red Power levels Min - Max Tube Yes Tube dimension 5..
4.390 ден.
Повеќе

Power 800 W Working radius 8 m Noise level (dB) 76 Model BG300G Bag capacity (l) 3,5 Filter Washable HEPA Color Grey Power levels Min - Max Tube Yes Tube dimension..
4.690 ден.
Повеќе

Capacity ( L ) 20 l Color Black Type of Control Mechanical Grill No Defrost Yes Power (W) 700 Power levels 5 Auto menus No Combination cooking No Cooking timer 35..
4.790 ден.
Повеќе

Карактеристики• Напон: 220-240V 50 / 60Hz• Моќност: 1300W (максимум)• Должина на кабел: 5м• Глава со кружен зглоб - страничен наклон од 90 ° - навалување напред - наназад 70 °• Чисти и дезин..
5.499 ден.
Повеќе

Грејни зони 2 Ширина (mm) 300 Управување Sensor touch Ниво на сила 9 Вкупна сила 3000 Тајмер 120 Безбедност Auto switch off safety; Residual heat indicator; Child lock; Overo..
6.490 ден.
Повеќе

Smart Wi-Fi option Yes Filtration percentage 99.95% Operating range 22㎡ The amount of purified air (CADR) 200m³/h Humidifier No Filter type HEPA + activated carbon Recommended..
7.290 ден.
Повеќе
-23%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом.Димензии:Ширина: 150cmДлабочина: ..
8.990 ден. 11.650 ден.
Повеќе
-24%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електро..
9.900 ден. 13.000 ден.
Повеќе

Грејни зони 4 Ширина (mm) 590 Управување Sensor touch Ниво на сила 9 Вкупна сила 6500 W Тајмер 99 Безбедност Auto switch off safety; Residual heat indicator; Child lock; Over..
11.790 ден.
Повеќе

Capacity 60 l Color Inox Energy class A Type Fan assisted Type of control Mechanical with timer Number of functions 5 Equipment 1 grid,..
12.290 ден.
Повеќе
-17%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електро..
12.490 ден. 15.000 ден.
Повеќе

Нето запремнина (l) 177 + 16 Технологија на ладење Рачно натопување Енергетска класа A+ Капацитет на замрзнување (kg/24h) 2 Запремнина на фрижидерот 177 Запремнина на замрзнувачот..
15.490 ден.
Повеќе

Washing Capacity 7 kg Spin Speed 1200 Depth (cm) 40 Energy class D Dimensions (W×D×H) (mm) 595 x 400 x 850 Display No Number of programs 23 Delay start Yes (3/6/9 hours) ..
16.290 ден.
Повеќе

Oven capacity (l) 56 l Energy class A Color White Oven Fan assisted with grill Type of hob Vitroceramic with 4 zones Oven functions Off / Top heater / Top and bottom heater / Top..
21.290 ден.
Повеќе

Washing Capacity 8 kg Spin Speed 1400 Depth (cm) 56.5 Energy class B Dimensions (W×D×H) (mm) 595 x 565 x 850 Display Yes Number of programs 16 Delay start Yes (24 hours) ..
25.190 ден.
Повеќе

Wash capacity 10 Number of programs 7 Energy class E Noise Leve 47 dB Delay start 1-24 h Color Inox Half load Yes Dimensions (cm) 44.8×60×84.5 (LxWxH) ..
27.390 ден.
Повеќе

Wash capacity 14 Number of programs 5 Energy class E Noise Leve 47 dB Delay start 1-24 h Color Inox Half load Yes Dimensions (cm) 59.8×60×84.5 (LxWxH) ..
29.490 ден.
Повеќе
-20%

Опис на производотЛинк: Tesla Side by Side refrigerator RB4300FHXКарактеристики● Net volume (l)                        291 + 151● Cooli..
34.990 ден. 43.990 ден.
Повеќе

..
35.490 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 37 од 37 (1 страни)