Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

СПОРТ И РЕКРЕАЦИЈА

-42%

Tегови со вкупна тежина од Сет тегови 6кг (2x3кг)Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Ду..
699 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-31%

Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg)Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се спе..
899 ден. 1.299 ден.
Повеќе
-50%

Tегови со вкупна тежина од 35кг (4x5kg | 4x2.5kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со..
2.999 ден. 5.990 ден.
Повеќе
-50%

Tегови со вкупна тежина од 45кг (2x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени ..
3.499 ден. 6.990 ден.
Повеќе
-51%

Tегови со вкупна тежина од 55кг (4x7,5Kg | 2x5Kg | 4x2,5Kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.Во сетот се вклучени 2..
3.699 ден. 7.490 ден.
Повеќе
-50%

Tегови со вкупна тежина од 65кг (4x7.5kg | 4x5kg | 4x2.5kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.Во сетот се вклучени 2..
3.999 ден. 7.990 ден.
Повеќе
-47%

Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.Во сетот се вклучени 2..
4.490 ден. 8.490 ден.
Повеќе
-39%

Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)Tегови со вкупна тежина од 85кг (6x7.5kg | 4x5kg | 6x2.5kg)Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможув..
5.490 ден. 8.990 ден.
Повеќе
-10%

Седиште HUABEI KOS20ZВолан  црн 560X22.2X25.4MMПедали PVC Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Предна глава MTB 36R Задна гл..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
-9%

  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРН СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T СРЕДНА ОСОВИ..
9.990 ден. 10.990 ден.
Повеќе
-9%

ОВОЈ ВЕЛОСИПЕД СЕ КАРАКТЕРИЗИРА СО КОМПАКТНА И ПРАКТИЧНА, ЦВРСТА РАМКА, ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН, ВПЕЧАТЛИВИ БОИ.СО КВАЛИТЕТНИ ДРУГИ КОМПОНЕНТИ. ПЛАНИНСКИОТ ВЕЛОСИПЕД ЗА ЈУНИОРИ Е ОПРЕМЕН СО КОМПЛЕТ ЛЕСНИ АЛУМИ..
9.999 ден. 10.999 ден.
Повеќе
-13%

    Седиште црно сино CENTURY SG-322 Рачки за волан MEGA црно портокалови краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK со лагер Среден погон M..
9.999 ден. 11.499 ден.
Повеќе
-8%

Седиште  HUABEI TEA  розе Рачки на волан MEGA црно розеви кратки Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачни кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон МТВ црн 22/32/42T Средна осовин..
10.990 ден. 11.990 ден.
Повеќе
-8%

  седиште CITY COMFORT со федери рачки кафено црни FASHION корпа PVC плетена кафена волан 26"-28" 620MM 22.2X25.4 црн сет V PVC без рачни кочници педали PVC класик  среден погон обичен 36T ..
10.999 ден. 11.999 ден.
Повеќе

  Седиште црно сиво CENTURY 322 Рачки за волан MEGA црно сиви краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK со лагер Среден погон MTB црн 22/32/42Т ..
10.999 ден.
Повеќе

  Седло HUABEI TEA ROZE Рачки за волан MEGA црно бели - кратки Волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачни кочници Педали PVC KLASIK  Среден погон MTB црн 22/32/42Т Средна осовин..
10.999 ден.
Повеќе
-8%

  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРН СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T СРЕДНА ..
10.999 ден. 11.999 ден.
Повеќе
-8%

  Седиште црно сино CENTURY SG-322 Рачки за волан MEGA црно портокалови краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK со лагер Среден погон MTB црн 2..
10.999 ден. 11.999 ден.
Повеќе
-8%

  Седиште црно сино MTB PRETY WOMAN Рачки за волан PINK  Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачки кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон MTB црн 22/32/42Т Средна осовина MTB на..
10.999 ден. 11.999 ден.
Повеќе

  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРН СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T СРЕДНА ОСОВИ..
11.999 ден.
Повеќе
-11%

Седиште HUBEI Рачки за волан MEGA  Криви на волан 26" 600X22.2X25.4  Сет V PVC без рачки кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон MTB црн 22/32/42Т Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец MT..
12.499 ден. 13.999 ден.
Повеќе

Седиште BORTIGE  Рачки за волан MEGA црно сиви краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни Сет V PVC без рачки кочници Педали KATADIOPTER Среден погон MTB црн 28/38/48T Средна осовина MTB на штраф 5S ..
12.990 ден.
Повеќе
-10%

БРЕНД: EXPLORERБОЈА: ПЛАВА, ЦРНАматеријал: челиктип: TOURING CROSSдимензија на тркало: 28 INCHтип на сопирачки: V-BRAKEброј на брзини: 21висина на возач: 167-192CM (L/XL)внатрешна висина на нозе: 79-9..
12.999 ден. 14.490 ден.
Повеќе
-7%

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон Волан CITY 620X22.2X25.4 Предно светло ЛЕД заден трепкач PAKTREGER Сет В ПВЦ без рачни кочници Предна корпа ситно плетена црна П..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-7%

  Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа ПВЦ плетена бела Волан CITY 620X22.2X25.4 Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK AKCIJA Среден погон обичен 36Т коцка црн С..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе

БОЈА: ЦРНА, РОЗАМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКВРСТА: ГРАДСКИ БИЦИКЛИДИМЕНЗИЈА : 26"КОЧНИЦА: V-BRAKEБРОЈ БРЗИНИ: 6ВИСИНА на возач: 155-178 ЦМ (С/М)Внатрешна висина на нога: 67-82 CMВЕЛИЧИНА РАМ: 19" ..
13.999 ден.
Повеќе

Седло HUABEI ELEGANT CRNO Рачки HERRMANS кратки црно-сиви Волан челик SF црн 31.8X640 Гарнитура V-ALUбез рачка кочница Светло предно 5 LED DIODE NEW LIGHT Педали PP со катадиоптер Среден погон MTB CRN..
13.999 ден.
Повеќе
-7%

7 Brzini Shimano Менувач Dupli Alumisnki Bandashi V-Brake Kocnici   Meko Sedishte Predna Korpa Namenet za vozrast +16 godi ..
13.999 ден. 14.999 ден.
Повеќе
-7%

Velosiped 27.5“ Disk+ Amortizer” 21 Брзина Shimano Menuvac Dupli Alumisnki Bandashi Disc Brake Kocnici Preden Amortizer Meko Sedishte Namenet za vozrast +15 godini ..
13.999 ден. 14.999 ден.
Повеќе
-6%

Седиште кафено ROU ZA FAS2820 Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREM Корпа предна ситно BRAON FASHION Волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V ALU без рачки кочници Предно светло LED Педали FEIMIN COMFORT по..
16.999 ден. 17.999 ден.
Повеќе
-6%

модниот велосипед fashion е опремен со висококвалитетна и прецизна опрема за менување брзини shimano , комплет v-brake  сопирачки, челична рамка,дизајнирани штитници за кал итн. овој 6-брзински велоси..
16.999 ден. 17.999 ден.
Повеќе
-5%

Седло BORTIGE црвено Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви Волан Челик SF црн 31.8X640 Гарнитура V-ALU Диск кочници, предна механичка SYPO  Педали PP со катадиоптер Среден погон MTB црн 28/38..
18.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе

Електричен тротинет e практично превозно средство за низ градската гужва! Лесен и склоплив механизам ви дава мобилност и едноставна употреба.  Кога не се возите, едноставно преклопете го тротинетот и..
25.999 ден.
Повеќе

Модел - RIDER KDS-ES2 Карактеристики: - една боја - максимална боја - 25km/h - со едно полнење може да помине од 15-20km - максимална тежина - 100kg - се полни од 2-4 h - кога се полни да н..
26.800 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 34 од 34 (1 страни)