Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Биро со метална конструкција Бостон - бело

2.499 ден.
3.690 ден.
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK20-01-01
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Димензии: 60x90cm

Висина: 75cm

Боја: Бела

Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи