Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

ISKRA чистач на пареа JC-229

5.499 ден.
  • Шифра:JC-229
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Карактеристики

• Напон: 220-240V 50 / 60Hz

• Моќност: 1300W (максимум)

• Должина на кабел: 5м

• Глава со кружен зглоб

 - страничен наклон од 90 °

 - навалување напред - наназад 70 °

• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Погоден за повеќето материјали и површини

• Турбо систем за греење

• Ергономски дизајнирана рачка

• Резервоар за вода 380 ml

• Резервоар за средство за чистење

• Заштитен капак на резервоарот за вода

• Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

• Нето тежина: 3 кг

• Бруто тежина: 3,2 кг


 Додатоци:

• Додаток за чистење на прозорци

• Додаток за чистење облека

• Крпи за чистење

• Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)

• млазница на млаз со пареа

• Аголна екстензија

• Чаша за Мерење


 • 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар