Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Осветлување

Опис на производотЛинк: GTV RADIUS IIКарактеристики● Боја: хром● Должина на кабел со приклучок/приклучок [m]: 0,3● Енергетска класа: А++, А● Класа на заштита од електричен удар: II● Агол на освет..
1.290 ден.
Повеќе
-21%

Опис на производотУред во интересен, минималистички стил е универзално решение за осветлување. Прилагодливите глави во облик на цевка се погодни за извори на светлина со навој GU10. Добро е да изберет..
2.290 ден. 2.890 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)