Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Промоции

-25%

BOSCH Universal Aquatak 130

Опис на производотЛинк: BOSCH Universal Aquatak 130Карактеристики● Јачина на мотор 1.700 W● Макс. притисок 130 bar● Макс. проток 380 l/h● Макс температура на вода 40 °C● Систем на детергент Млазн..
11.990 ден. 15.990 ден.
Повеќе
-21%

DJI Gimbal OSMO MOBILE 6

КарактеристикиЛинк: OSMO MOBILE 6DimensionsUnfolded: 276×111.5×99 mm (L×W×H)Folded:   189×84.5×44 mm (L×W×H)WeightGimbal: Approx. 305 gMagnetic Phone Clamp: Approx. 25 gCompatible Phone..
10.990 ден. 13.990 ден.
Повеќе
-7%

EINHELL GEC-EM 1437 1400W Ф-370mm

•Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1400 W •Ширина на сечење-37см ..
7.990 ден. 8.599 ден.
Повеќе
-11%

EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед

Седиште HUBEI Рачки за волан MEGA  Криви на волан 26" 600X22.2X25.4  Сет V PVC без рачки кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон MTB црн 22/32/42Т Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец MT..
12.499 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-10%

EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY велосипед

БРЕНД: EXPLORERБОЈА: ПЛАВА, ЦРНАматеријал: челиктип: TOURING CROSSдимензија на тркало: 28 INCHтип на сопирачки: V-BRAKEброј на брзини: 21висина на возач: 167-192CM (L/XL)внатрешна висина на нозе: 79-9..
12.999 ден. 14.490 ден.
Повеќе
-7%

EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA велосипед

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон Волан CITY 620X22.2X25.4 Предно светло ЛЕД заден трепкач PAKTREGER Сет В ПВЦ без рачни кочници Предна корпа ситно плетена црна П..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-9%

EXPLORER SPY200 20'' daisy multicolour детски велосипед

ОВОЈ ВЕЛОСИПЕД СЕ КАРАКТЕРИЗИРА СО КОМПАКТНА И ПРАКТИЧНА, ЦВРСТА РАМКА, ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН, ВПЕЧАТЛИВИ БОИ.СО КВАЛИТЕТНИ ДРУГИ КОМПОНЕНТИ. ПЛАНИНСКИОТ ВЕЛОСИПЕД ЗА ЈУНИОРИ Е ОПРЕМЕН СО КОМПЛЕТ ЛЕСНИ АЛУМИ..
9.999 ден. 10.999 ден.
Повеќе
-8%

EXPLORER SPY245 24"/13" велосипед

Седиште  HUABEI TEA  розе Рачки на волан MEGA црно розеви кратки Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачни кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон МТВ црн 22/32/42T Средна осовин..
10.990 ден. 11.990 ден.
Повеќе
-5%

EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед

Седло BORTIGE црвено Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви Волан Челик SF црн 31.8X640 Гарнитура V-ALU Диск кочници, предна механичка SYPO  Педали PP со катадиоптер Среден погон MTB црн 28/38..
18.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
-24%

GoPro Hero 11 Black

Опис на производотЛинк: GoPro Hero 11 BlackКарактеристики● Design + DimensionsDimensions (W x H x D) (mm): 71.8 W x 50.8 H x 33.6 D (mm)Weight (Camera w/mounting fingers + Embedded Battery): 154g..
24.990 ден. 32.990 ден.
Повеќе
-21%

GTV DECOR тројна светилка BLINK-3 (бела)

Опис на производотУред во интересен, минималистички стил е универзално решение за осветлување. Прилагодливите глави во облик на цевка се погодни за извори на светлина со навој GU10. Добро е да изберет..
2.290 ден. 2.890 ден.
Повеќе
-13%

Iskra BG-TU520 Бензинска моторна коса / тример за трева (Грбна)

Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување 1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3 Се користи со зафат на двете..
13.999 ден. 15.999 ден.
Повеќе
-17%

Iskra BN46SMH-S Бензиска косилка за трева

Kапацитет  на моторот: 139 cm3, Моќност: 2,5 kW (3.4 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин Начин на возење: самооден Тип на мотор: четворо тактен Воздушно ладење Резервоар за масло: 1..
18.990 ден. 22.999 ден.
Повеќе
-10%

Iskra DM46SC-D150 Бензиска косилка за трева

Карактеристики● Зафатнина на моторот: 150 cm3● Номинална моќност: 2,6 kW● Номинална брзина: 2800 min-1● Тип на напојување: четиритактен DV150● Мотор со воздушно ладење● Тип на погон: самоодни● Капацит..
18.990 ден. 20.990 ден.
Повеќе
-12%

Iskra DM51SC-D200 Бензиска косилка за трева

Карактеристики● Зафатнина на моторот: 200 cm3● Номинална моќност: 3,8 kW● Номинална брзина: 2800 min-1● Тип на напојување: четиритактен DV200● Мотор со воздушно ладење● Тип на погон: самоодни● Капацит..
21.990 ден. 24.999 ден.
Повеќе
-13%

Iskra DM53SC-D200 Бензиска косилка за трева

• Зафатнина на моторот: 200 cm3 • Номинална моќност: 3,8 kW • Номинална брзина: 2800 min-1 • Тип на напојување: четиритактен DV200 • Мотор со воздушно ладење • Тип на п..
23.990 ден. 27.550 ден.
Повеќе
-13%

Iskra DM56SC-D224 Бензиска косилка за трева

• Зафатнина на моторот: 224 cm3 • Номинална моќност: 4,4 kW • Номинална брзина: 2800 min-1 • Тип на напојување: четиритактен DV224 • Мотор со воздушно ладење • Удобна р..
26.999 ден. 31.000 ден.
Повеќе
-10%

Iskra DT2100 Електричен тример за трева

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар за сечење: Ø 220 mm • Должина на кабелот: 35 см • 24 месеци гаранција ..
1.799 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-22%

Iskra DT2140 Електричен тример за трева

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 550W • Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута • Дијаметар за сечење: Ø 300 mm • Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm • Телескопска рачка: 22 см • Должина на кабелот: 35..
3.499 ден. 4.499 ден.
Повеќе
-10%

Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот -25,4 cm3  Номинална излезна моќност: 0,9 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 ..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
-5%

Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1.4 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 Резерво..
9.999 ден. 10.499 ден.
Повеќе
-9%

Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 52 cm3  Номинална излезна моќност: 2.0 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1 Резерво..
12.699 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-7%

Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 58 cm3  Номинална излезна моќност: 2.15 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1 ..
13.999 ден. 14.999 ден.
Повеќе
-12%

Iskra ERO IE-HT262 Бензинска ножица за жива ограда

• Капацитет на моторот: 25,4 см3 • Тип на моторот: двотактен • моќност: 0,7 kW • Должина на мечот: 694 мм • Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L • Прилагодлива рачка: лево / десно 90 ° • 24 мес..
10.999 ден. 12.499 ден.
Повеќе
-11%

Iskra HG48SMH-B Бензиска косилка за трева

Kапацитет  на моторот: 170,1 cm3  Моќност: 2,8 kW (3.8 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин Начин на возење: самооден Тип на мотор: четворо тактен Воздушно ладење Резервоар за масло:..
19.999 ден. 22.490 ден.
Повеќе
-9%

Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење, ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена..
20.990 ден. 22.999 ден.
Повеќе
-11%

Iskra HG51SMH-RV210 Бензинска косилка

• Зафатнина на моторот: 209 cm3 • Моќност: 4,0 kW • Брзина на мирување: 2800 вртежи во минута • Тип на мотор: четиритактен OHV • Воздушно ладење на моторот • Режим на в..
29.990 ден. 33.880 ден.
Повеќе
-6%

Iskra HG53SMH-B Бензиска косилка за трева

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење, ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена..
22.999 ден. 24.500 ден.
Повеќе
-8%

Iskra HG53SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење, ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена..
26.999 ден. 29.490 ден.
Повеќе
-11%

Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева - Yamaha мотор

Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење 53 см, погоден за тревни површини до 1.800 m². Капацитетот на тревната кошница е 62 литри, косачк..
33.999 ден. 37.999 ден.
Повеќе
-12%

Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење, ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена..
29.999 ден. 33.999 ден.
Повеќе
-9%

Iskra HG60T Мотокултиватор

Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење 1,6 lit. Капацитет за гориво,  0,55 lit. Капацитет за масло 600 mm ширина на ротирачкиот прекопувач,  260 mm длабочина на орачот со 127 mm (5’) д..
19.999 ден. 21.999 ден.
Повеќе
-8%

Iskra HG60T-B Мотокултиватор

• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип мотор: четиритактен • Мотор со воздушно ладење • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • Капацитет..
22.999 ден. 24.999 ден.
Повеќе
-5%

Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда

• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на мечот: 510 мм • Дијаметар за сечење: Ø 16 mm • Должина на кабелот: 35 см • 24 месеци гаранција ..
3.999 ден. 4.199 ден.
Повеќе
-29%

Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила

Модел  Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила   Димензии-180 x 400 mm Лента од полиестер за врзување Изработена од траен полиетилен Прикладна за транспорт во кола, камион или на мотор&..
999 ден. 1.399 ден.
Повеќе
-20%

Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута • Проток на воздух: 280 m3 / h • Брзина на дување: 234 км на час • Рачка од гум..
3.999 ден. 4.999 ден.
Повеќе
-7%

Iskra IX-LM36 АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛКА

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА И ПОЛНАЧ • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута • Максимална ширина на сечењето: 370 mm • Прилагодлива висина на сечење:..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-13%

Iskra IX-LM36-SET АКОМУЛАТОРСКА КОСИЛКА

• Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута • Вклучена батерија со литиум-јон 4.0Ah со полнач • Максимална ширина на сечењето: 370 mm • Прилагодлива висина на..
19.999 ден. 22.999 ден.
Повеќе
-8%

Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута • Продолжена навојна глава   - Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм   - Дијаметар з..
10.999 ден. 11.999 ден.
Повеќе
-10%

Iskra IX-MT36A АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: 7500 вртежи во минута • Време на траење: 30-35 мин • Додатоци: • Продолжеток глава со конец   - Дијамета..
17.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 40 од 100 (3 страни)