Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

ГРАДИНА

Дебелина на конец: Ø 2,4mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол/коцка Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност Пакување: блистер ..
199 ден.
Повеќе

Дебелина на конец: Ø 2mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол/коцка Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност Пакување: блистер ..
199 ден.
Повеќе

Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност Пакување: блистер ..
225 ден.
Повеќе

Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: четвртаст Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност Пакување: блистер ..
225 ден.
Повеќе

Дебелина на конец: Ø 3mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност Пакување: блистер ..
299 ден.
Повеќе

• Капацитет на резервоарот: 1L • Боја: бела • Наведената точна количина на уље и гориво • Цврсто пластично куќиште • Тип на материјал: Пластика (PE-HD) • Димензии (во мм): 85 (L) x 100 (W) x 320 (H) •..
699 ден.
Повеќе
-29%

Модел  Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила   Димензии-180 x 400 mm Лента од полиестер за врзување Изработена од траен полиетилен Прикладна за транспорт во кола, камион или на мотор&..
999 ден. 1.399 ден.
Повеќе

Карактеристики: • Должина на меч: 45 cm (18") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебелина на забец: 1,3 mm (.050") • Број на запци: 72 ..
999 ден.
Повеќе

Карактеристики: • Должина на меч: 50 cm (20") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебелина на забец: 1,3 mm (.050") • Број на запци: 76 ..
999 ден.
Повеќе
-10%

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар за сечење: Ø 220 mm • Должина на кабелот: 35 см • 24 месеци гаранција ..
1.799 ден. 1.990 ден.
Повеќе

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Време на полнење: 2,5 ч • Литиум-јонските батерии се достапни одделно • Овој полнач е компатибилен со батеријата:    Искра X-Cross Garden 36V SF8..
2.499 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GC-CS 85 EКарактеристики● Прилагодување на аголот на острење лево  0 °● Подесување на аголот на острење десно  35 °● Дијаметар на дискот за острење (внатрешен)&n..
3.190 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GC-ET 4530 SETКарактеристики● Мрежа:             230 V ~ 50 Hz● Моќност:           450 W● Круг за сечење:&..
3.290 ден.
Повеќе

Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење : 80 mm ( трева) Должина на сечење : 110 mm ( ограда ) Додатоци за сечење ограда Додатоци за трим ..
3.299 ден.
Повеќе
-22%

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 550W • Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута • Дијаметар за сечење: Ø 300 mm • Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm • Телескопска рачка: 22 см • Должина на кабелот: 35..
3.499 ден. 4.499 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GC-EH 4245Карактеристики● Мрежа: 230 V ~ 50 Hz● Моќност: 420 W● Должина на сечење: 450 mm● Дебелина на сечење: 12 mm● Должина на мечот: 510 mm● Растојание на забите: 16 mm..
3.590 ден.
Повеќе

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо, Ергономична рачка, ле..
3.799 ден.
Повеќе
-5%

Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење : 80 mm ( трева) Должина на сечење : 110 mm ( ограда ) Додатоци за сечење ограда Додатоци за трим ..
3.799 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-11%

Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето двориште со леснотија! Моќност – 3000 W Напон – 220-240 V ~ 50 Hz Брзина во слободен од (вртежи) – 8000-1400..
3.990 ден. 4.499 ден.
Повеќе
-20%

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута • Проток на воздух: 280 m3 / h • Брзина на дување: 234 км на час • Рачка од гум..
3.999 ден. 4.999 ден.
Повеќе

Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1000 W •Ширина на сечење: 32 cm •Нивоа на висина на сечење:  3-нивоа  (од 30 до 55 mm) •Капацитет на торб..
3.999 ден.
Повеќе

Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето двориште со леснотија! Моќност – 3000 W Напон – 220-240 V ~ 50 Hz Брзина во слободен од (вртежи) – 8000-1500..
3.999 ден.
Повеќе
-5%

• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на мечот: 510 мм • Дијаметар за сечење: Ø 16 mm • Должина на кабелот: 35 см • 24 месеци гаранција ..
3.999 ден. 4.199 ден.
Повеќе
-11%

Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Напон: 10,8V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) Брзина: 0-2100/min-1Дебелина на сечење:  Сечење дрво - 80мм мек метал - 7мм Димензии (mm): 4..
4.999 ден. 5.590 ден.
Повеќе

Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце Тркалца за лесно движење по нерамна површина Браник за заштита од парчиња земја, камчиња и трева 18 ..
5.699 ден.
Повеќе
-14%

Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин Тип на мотор:двотактен Воздушно ладење на мотор Вкупен капацитет за гориво:230 мл Вкупен капацитет за у..
5.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GE-CM 18/32 Li SoloКарактеристики● Моќност: 18 V● Брзина на мирување: 3300 min^-1● Ширина на сечење: 32 cm● Прилагодување на висината на сечењето: 3 поставки (30-70 mm) ак..
6.990 ден.
Повеќе
-9%

Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот: 37,2 cm3 Номинална излезна моќност: 1,2 kW  Тип на мотор: двотактен  Воздушно ладење на моторот  3000 вртежи во мин. при слободе..
6.999 ден. 7.690 ден.
Повеќе
-13%

Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот 251 ml резервоар за моторно ма..
6.999 ден. 7.999 ден.
Повеќе
-7%

•Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1400 W •Ширина на сечење-37см ..
7.990 ден. 8.599 ден.
Повеќе

Опис на производотЛинк: GC-GP1046NКарактеристики● Мрежа: 230 V ~ 50 Hz● Моќност: 1000 W● Капацитет за испорака макс.: 4600 l/h● Висина на испорака макс.: 48 m● Притисок на испорака макс.: 4,8 бар..
7.990 ден.
Повеќе
-11%

• Напон: 36V • Капацитет: 4,0 Ах • Трифазен приказ на статусот на полнење • Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross • Време на полнење: 2,5 ч • Полначот е исто така достапен о..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе

Моќен јаглероден мотор со голем вртежен момент Прилагодување на висината на централното сечење, 5 нивоа Долга рачка прилагодлива на висина Преклопување на долга рачка со функција за брзо стегање И..
8.990 ден.
Повеќе
-10%

Карактеристики: Зафатнина на моторот -25,4 cm3  Номинална излезна моќност: 0,9 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 ..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
-10%

Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со додатен заштитник Прерамка за на рамо 18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работа..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
-10%

• Волумен на моторот: 25,4 cm3 • Моќност: 0,65 kW • Брзина на моторот:     • глава со навој: 8000 вртежи во минута • Тип на мотор: двотактен • Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L • Должина..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе

Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладење Излезна моќност - 1,6 kW 3000 rp/m слободен тек Кап. на садот за гориво - 550 ml Кап. на садот за м..
9.499 ден.
Повеќе

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 37 cm3  Номинална излезна моќност: 1.2 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 Резервоар..
9.999 ден.
Повеќе
-5%

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1.4 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 Резерво..
9.999 ден. 10.499 ден.
Повеќе
-9%

Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот 49,2 cm3;  Номинална излезна моќност: 2.1 kW ; Тип на мотор: двотактен ;  Воздушно ладење на моторот ;  3000 вртежи во мин. при слободен тек ;  550 ml резер..
9.999 ден. 10.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 40 од 76 (2 страни)