Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Smart Часовници

-20%

Опис на производотЛинк: Xiaomi Smart Band 8 ProКарактеристики● Дисплеј:1.74" (44.1mm)● Резолуција:(336x480) AMOLED Touch Display, 336PPI, 60Hz● Осветлување: 600 nits● Сензор за светлина● Поврзува..
4.490 ден. 5.620 ден.
Повеќе
-20%

Опис на производотЛинк: Xiaomi Smart Band 8 ProКарактеристики● Дисплеј:1.74" (44.1mm)● Резолуција:(336x480) AMOLED Touch Display, 336PPI, 60Hz● Осветлување: 600 nits● Сензор за светлина● Поврзува..
4.490 ден. 5.620 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)