Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

GTV DECOR тројна светилка BLINK-3 (бела)

2.290 ден.
2.890 ден.
  • Шифра: BLINK-3 (бела)
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Опис на производот

Уред во интересен, минималистички стил е универзално решение за осветлување. Прилагодливите глави во облик на цевка се погодни за извори на светлина со навој GU10. Добро е да изберете извор на светлина со стаклена сијалица за да создадете хармонична комбинација.


Карактеристики

• Уредот совршено се совпаѓа со минималистичките ентериери.

• Насоката на светлината може да се прилагоди во хоризонтални и вертикални 

рамнини.

• Заменлив извор на светлина што овозможува индивидуален избор на моќност и температура на бојата на светлината.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар