Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Биро Бостон Макс - атлантик

2.990 ден.
4.990 ден.
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK20-05-02
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи