Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Tesla миксер MX301BX

1.190 ден.
  • Шифра:MX301BX
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Power
300 W
Speed levels
5
Turbo function
Yes
Color
Black-inox
Model
MX301BX
Bowl capacity (l)
No
Weight (kg)
1
Dimensions (mm) (W x H x D)
170 x 90 x 195

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар