Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Мебел

-32%

Димензии: 60x90cmВисина: 75cmБоја: БелаКонструкцијата е изработена од високо издржливи профили.Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union ..
2.499 ден. 3.690 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкција..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкција..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 120x75x60xmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.Метална конструкцијаШифра MK20-05-01Специфични референциСостојба Н..
2.990 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-21%

Димензии: 60x120cmВисина: 75cmБоја: Светло кафеаваКонструкцијата е изработена од високо издржливи профили.Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse,..
3.490 ден. 4.390 ден.
Повеќе
-30%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Се доставува склопен и спремен за користење. Има опција да се фиксира и на ѕид.Спецификации:Две телескопски фиокиПолици за складирањеВисина: 55cmШирина: 19cmДлабо..
3.999 ден. 5.690 ден.
Повеќе
-23%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом.Димензии:Ширина: 150cmДлабочина: ..
8.990 ден. 11.650 ден.
Повеќе
-24%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електро..
9.900 ден. 13.000 ден.
Повеќе
-17%

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електро..
12.490 ден. 15.000 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)