Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

EINHELL екектрична ножица за жива ограда GC-EH 4245

3.590 ден.
  • Шифра:GC-EH 4245
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Опис на производот

Линк: GC-EH 4245

Карактеристики

● Мрежа: 230 V ~ 50 Hz

● Моќност: 420 W

● Должина на сечење: 450 mm

● Дебелина на сечење: 12 mm

● Должина на мечот: 510 mm

● Растојание на забите: 16 mm

● Сечи во минута: 3200 мин-¹"

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар