Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Tesla прочистувач на воздух TAPA6

10.890 ден.
  • Шифра:TAPA6
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Паметна опција Wi Fi
Да
Процент на филтрација
99.5%
Квадратура за која е предвиден
36㎡
Волумен на прочистен воздух (CADR)
300m³/h
Навлажнувач на воздух
Да
Тип на филтер
ХЕПА + активен јаглерод
Препорачан век на траење на филтерот
6 месеци
Тајмер
Да
Автоматски режим
Да
Индикација за замена на филтерот
Да
Јонизатор
Да

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар