Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Acer монитор 23,8" UM.QQ1EE.001

9.290 ден.
  • Шифра:UM.QQ1EE.001
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Diagonal: 23.8"
Panel type: VA
Resolution: 1920 x 1080
Aspect ratio: 16:9
Lighting: 250
Viewing angle: 178/178
Screen refresh rate: 75 Hz

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар