Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Tesla 55E635SUS, UHD, Android

23.990 ден.
27.990 ден.
  • Шифра:55E635SUS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Опис на производот

Link: 55E635SUS

Карактеристики

Dijagonala 55" (140cm)
Ekran         D-LED
Rezolucija 3840 x 2160
SMART         Da
WiFi                 Da
Tuner           DVB-T/T2/C/S/S2
CI slot         Da
HDMI         4
USB 2.0         2

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар