Потребна ви е помош?
+389 (02)2401015 /+38970253303

Tesla 65S635BUS Google

29.990 ден.
35.590 ден.
  • Шифра:65S635BUS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Опис на производот

Link: 65E635BUS

Карактеристики

Dijagonala 65" (165cm)
Rezolucija 3840 x 2160
SMART_OS Google TV
SMART         Da
WiFi                 Da
Tuner         DVB-T/T2/C/S/S2
VGA         Ne
CI slot         Da
HDMI         3
USB 2.0         2
Kompozit_vlez Da
LAN                 DaНапишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар